Witam, niestety nie mam dobrych informacji. (dopiero teraz publikujemy info bo czekaliśmy do końca aż coś się wyjaśni)

Data Center OVH we Francji uległ całkowitemu zniszczeniu a konkretnie SBG2 (Nasz serwer dedykowany oraz VPS, na który były kopie bazy, serwera były akurat w tym miejscu..)
Serwery nie mają lustrzanych kopi więc prawdopodobnie nikt nigdy juz nie odzyska danych z tych serwerów info PL: http://www.ovh.pl/wiadomosci/prasa/cpl1785.pozar-w-obiekcie-datacenter-w-strasburgu
- Czekamy na więcej informacji o stanie itp od OVH ale pewnie to potrwa.
- Byliśmy przygotowani na awarie serwerów ale nie na całkowite ich spalenie (całej serwerowni!)

Kopie serwera mam na dysku, ALE nie posiadam kopi bazy danych tej edycji! (kopia była robiona automatycznie i zapisywana na serwerze oraz dodatkowym - prywatnym VPS w tej samej serwerowni...)


Nie mammy innej możliwości jak tylko ruszyć z nową edycja, plan jest taki:
1. Start S1 World: 30.04.2021r (przed majówką)
* Zmiana systemu Senzu oraz jego ceny: 25%, 50%, 90-100% HP/KI (Bedzie pierw TESTOWANE)
* Balans pod względem questów/sag/mobów
* Nowa postać: Hit
* Update, który planowaliśmy (na 20.03.2021r)

~ Chętnie wysłuchamy innych pomysłów. Pisz w komentarzu ale przemyśl swoje propozycje, szkoda Twojego i naszego czasu. (można tez pisać na meila)

* Start S1: (z dniem 30.04.2021r)
- Konta z dnia 26.12.2020 + PACC/PPoints/AccountAutoLoot (+PACC Scroll z domków/postaci/depo dodane już do kont)
- Możliwość dodania PPoints z tej ('spalonej') edycji (chyba że zostały wykorzystane na S2)2. Start S2 WAR: 13.03.2021 16:00 PL - Włączmy serwer zastępczy (na stan obecnej edycji) Info: http://dbv.dbvictory.eu/war/home.html w wersji 4FunPPoints: Każdy kto zakupił PPoints na nowej edycji otrzyma ich pełny zwrot tj od. 26.12.2020r
ALE jest tylko jeden sposób:

CashBill/PayGol:
1. przy każdym zakupie gracz otrzymywał na emial kod (CashBill: Twoja wpłata o identyfikatorze fdk7e6i9am ... | Paygol: Transaction ID: 3YEZ-6GDD-L0SZ-CE49)
2. KOD NP: 'fdk7e6k9am' będziemy mogli wpisać na stronie ACC na swoim koncie i otrzymamy punkty PPoins za kwotę, którą kupiliśmy +bonusu (do ustalenia)

PayPal: (info wkrótce - dotyczy tylko S1)